brzdné vozíky důlní hydraulické stojky omezovače rychosti

Důlní stroje•výroba,servis•brzdné vozíky•kontrolní měřící přístroje•omezovače rychlosti•CNC frézování•CNC soustružení•individuální hydraulická výztuž

Výrobní program 

Důlní závěsná doprava


- Brzdné vozíky  jsou mechanicko-hydraulické samonosné brzdy sloužící jako bezpečnostní zařízení v důlních provozech na závěsné dráze. Svou funkcí zabezpečují soupravu a její části proti ujetí a ohrožení bezpečnosti provozu při překročení maximální dovolené přepravní rychlosti.

typ BTstyp BTs-DUOtyp BT30


-Kontrolní přístroje slouží k provoznímu ověřování technických parametrů brzdných vozíků, závěsných lokomotiv a jiných trakčních prostředků pro důlní závěsné dráhy.

Měřiče vypínacích otáček jsou určeny pro kontrolu omezovačů rychlosti

typ MVO1typ MVO2           

Měřiče statické brzdné síly jsou určeny pro kontrolu brzdných systémů

typ MSBS1typ MSBS2 


-Ostatní

- Omezovače rychlosti provádí trvalé sledování pojezdové rychlosti a jsou seřízeny tak, že jejich odstředivý mechanismus vydá povel k brzdění (pro hydraulické, pneumatické, elektronické systémy) při překročení maximální povolené dopravní rychlosti. Jsou nedílnou součástí brzdných vozíků, závěsných lokomotiv a jiných trakčních prostředků pro důlní závěsné dráhy. Jsou vyráběny v různých variantách dle požadavků odběratelů a vypínací otáčky lze seřizovat od 130ot/min až do 1300ot/min což odpovídá rychlostem 2,5-28km/hod.  


 Individuální hydraulická výztuž

- Hydraulické ventilové bloky jsou určeny k plnění, plenění (vypouštění) a jištění vnitřního tlaku pracovní kapaliny důlních hydraulických stojek.
typ HV typ HVP (pružinový)


Důlní hydraulické stojky typu HP jsou určeny k provádění individuálního porubního vyztužování k zajištění pracovního prostoru vyuhlených prostorů v horizontálních, úklonných i polostrmých slojích. Jedná se o jednočinný pístový přímočarý hydromotor se zabudovaným ventilovým blokem.

 

 

Kontakt

LMR s.r.o
sídlo a provozovna společnosti
ul.Svazarmovská 2287 
738 01 Frýdek-Místek
IČ: 25395068
DIČ: CZ25395068
tel./fax.: +420 558 676 392
 e-mail: info@lmr.cz